4. Sociālie procesi

Datu avots: CSDD

20122013201420152016
Kopā16901755192018331945

Datu avots: Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC)

20082009201020112012201320142015
Mākslīgo abortu skaits50774222 360032652975265424702132

Datu avots: LR CSP

2007200820092010201120122013201420152016
Aukstā ūdens apgāde (ūdensvads)99.798.998.599.498.999.399.599.499.799.6
Karstā ūdens apgāde92.185.489.691.288.192.794.394.295.296.7
Kanalizācija99.296.497.998.397.698.598.999.199.499.3
Tīkla gāze80.479.579.778.279.478.177.476.775.779.0
Balonu gāze10.38.98.68.27.48.17.26.36.03.8
Stacionārā elektriskā plīts10.212.011.613.715.814.815.917.218.518.0

Datu avots: SKDS pētnieciskais materiāls 2016

2008201020132016
Ļoti labas20262633
Drīzāk labas48444538
Viduvējas17161815
Drīzāk sliktas5637
Ļoti sliktas2212
Grūti pateikt8675

Datu avots: SKDS pētnieciskais materiāls 2016

2008201020132016
Ļoti labas33474357
Drīzāk labas46434634
Viduvējas12644
Drīzāk sliktas4111
Ļoti sliktas1000
Grūti pateikt4363

Datu avoti: Rīgas pašvaldības policija ikgadējie pārskati, LR CSP

2012201320142015
Aizturēto personu skaits13 96617 51015 28614 896
Noziedzīgo nodarījumu skaits21 57920 05621 09019 714

Datu avots: LR CSP

20002001200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016
Apsaimniekošanas maksa, euro centi par 1 m²1919212221232530485147475253545765

Datu avots: Slimību profilakses un kontroles centrs

20032004200520062007200820092010201120122013201420152016
HIV inficiēšanās gadījumu skaits317241205224258234178174207 224193 230257206

Datu avots: LR CSP

200420052006200720082009201020112012201320142015
Mirušo skaits uz 1000 dzīvi dzimušajiem6.15.95.16.05.06.04.94.95.93.13.53.3

Datu avots: Rīgas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam un Rīgas attīstības programmas 2014.-2020.gadam ieviešanas uzraudzības pārskati

*skaits var mainīties atkarībā no mācību iestāžu adreses no vai uz Rīgu

97/9898/9999/0000/0101/0202/0303/0404/0505/0606/0707/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/16
Studentu skaits50.660.471.181.187.193.399.9102.2103.8104.7103.999.589.284.884.377.373.970.867.1

Lapas