4.6. Mājoklis

Datu avots: LR CSP

2007200820092010201120122013201420152016
Aukstā ūdens apgāde (ūdensvads)99.798.998.599.498.999.399.599.499.799.6
Karstā ūdens apgāde92.185.489.691.288.192.794.394.295.296.7
Kanalizācija99.296.497.998.397.698.598.999.199.499.3
Tīkla gāze80.479.579.778.279.478.177.476.775.779.0
Balonu gāze10.38.98.68.27.48.17.26.36.03.8
Stacionārā elektriskā plīts10.212.011.613.715.814.815.917.218.518.0

Datu avots: LR CSP

20002001200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016
Apsaimniekošanas maksa, euro centi par 1 m²1919212221232530485147475253545765

Datu avots: LR CSP

20002001200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016
Dzīvojamais fonds16232162381646916517167311704217541179271815418240.517636178751826718853192411935019406

Datu avots: RD Īpašuma departaments

20122013201420152016
Graustu skaits410471430369498

n.d. - nav datu

Datu avots: RD Īpašuma departaments

20122013201420152016
A kategorijas graustu skaits107133116117149
Nojauktie A kategorijas graustin.d.n.d.323923

Datu avots: LR CSP

20002001200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016
Dzīvojamais fonds uz vienu iedzīvotāju, m² 21.421.722.322.522.923.424.225.025.525.726.727.528.429303030

Datu avots: RD Īpašuma departaments

20112012201320142015
Sakārtotie objekti166886107141