Mājokļu labiekārtotība Rīgā, %

Datu avots: LR CSP

2007200820092010201120122013201420152016
Aukstā ūdens apgāde (ūdensvads)99.798.998.599.498.999.399.599.499.799.6
Karstā ūdens apgāde92.185.489.691.288.192.794.394.295.296.7
Kanalizācija99.296.497.998.397.698.598.999.199.499.3
Tīkla gāze80.479.579.778.279.478.177.476.775.779.0
Balonu gāze10.38.98.68.27.48.17.26.36.03.8
Stacionārā elektriskā plīts10.212.011.613.715.814.815.917.218.518.0